Hledat

Přidejte se k nám do týmu

Pro realizaci našich ambiciózních vývojových a projektových cílů ve společnosti TollNet a.s. hledáme nové kolegy a kolegyně do našich týmů.

DEVELOPER .NET, C#

Developer .NET, C#

Místo výkonu práce: Praha-Chodov

Pracovní vztah: Smlouva na dobu neurčitou

Společnost TollNet a.s. se zabývá vývojem, dodávkami a podporou informačních systémů a dalších produktů pro elektronický výběr mýtného, elektronické dálniční známky, energetiku a plynárenství. V rámci naší obchodní činnosti realizujeme rozsáhlé projekty, jako je například nový elektronický mýtný systém v České republice.

Do týmu na našem pracovišti v Praze hledáme kandidáty a kandidátky na pracovní pozici Developer .NET, C#, Praha-Chodov.

Jedná se o zaměstnanecký pracovní poměr, preferujeme plný úvazek (možnost částečného úvazku po domluvě).

Náplň práce:

  • Vývoj informačního systému pro near real-time zpracování dat
  • Spolupráce s týmem (product management, architekti, vývojáři, testeři)
  • Zapojení do produktového vývoje
  • Aktivní participace na mezinárodních projektech

Požadujeme:

  • VŠ/SŠ vzdělání technického zaměření
  • Výborná znalost programovacího jazyka C#
  • Praxe v .NET / C#
  • Zkušenost s MS Visual Studio 2019
  • Zkušenost s multithreading
  • Spolehlivost, samostatnost, tvořivý přístup k řešení problémů, flexibilita, schopnost práce pod časovým tlakem
  • Alespoň pasivní znalost anglického jazyka
  • Schopnost týmové spolupráce, ochota dále se vzdělávat, ochota příležitostně cestovat

Výhodou:

  • Znalost SQL a Oracle Database
  • Znalost ASP.NET MVC
  • Zkušenost s real-time programováním
  • Zkušenost s nástroji pro správu zdrojového kódu
  • Zkušenost s vývojem systémů se spolehlivostí vetší než 99.9 % provozovaných pod SLA

Nabízíme:

  • Přehled benefitů, které poskytujeme našim zaměstnancům, naleznete na stránce Kariéra

kontaktní formulář

CV