Hledat

Přidejte se k nám do týmu

Pro realizaci našich ambiciózních vývojových a projektových cílů ve společnosti TollNet a.s. hledáme nové kolegy a kolegyně do našich týmů.

Test Analyst/Senior Tester

Místo výkonu práce: Praha-Chodov

Pracovní vztah: Smlouva na dobu neurčitou

Společnost TollNet a.s. se zabývá vývojem, dodávkami a podporou informačních systémů a dalších produktů pro elektronický výběr mýtného, elektronické dálniční známky, energetiku a plynárenství. V rámci naší obchodní činnosti realizujeme rozsáhlé projekty, jako je například nový elektronický mýtný systém v České republice. Do týmu na našem pracovišti v Praze hledáme kandidáty a kandidátky na pracovní pozici Test Analyst/Senior Tester. Jedná se o zaměstnanecký pracovní poměr, preferujeme plný úvazek (možnost částečného úvazku po domluvě).

Náplň práce:

  • Příprava scénářů pro testování
  • Testování zaměřené na integraci rozhraní
  • Funkční testování
  • Samostatné řešení problémů evidovaní chyb, aktualizace reportů o stavu testování

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání technického zaměření
  • Praxe s testováním min. 2 roky
  • Zkušenosti s přípravou scénářů pro testování
  • Znalosti testovacích technik, zkušenosti s automatizovaným a zátěžovým testováním výhodou
  • Schopnost psát SQL dotazy výhodou
  • Znalost nástrojů JIRA a HP QC (ALM) výhodou
  • Samostatnost
  • Trpělivost a pečlivost

Nabízíme:

  • Přehled benefitů, které poskytujeme našim zaměstnancům, naleznete na stránce Kariéra

kontaktní formulář

CV