Hledat

Přidejte se k nám do týmu

Pro realizaci našich ambiciózních vývojových a projektových cílů ve společnosti TollNet a.s. hledáme nové kolegy a kolegyně do našich týmů.

Senior Technical Support Engineer

Místo výkonu práce: Praha-Chodov

Pracovní vztah: Smlouva na dobu neurčitou

Společnost TollNet a.s. se zabývá vývojem, dodávkami a podporou informačních systémů a dalších produktů pro elektronický výběr mýtného, elektronické dálniční známky, energetiku a plynárenství. V rámci naší obchodní činnosti realizujeme rozsáhlé projekty, jako je například nový elektronický mýtný systém v České republice. Do týmu na našem pracovišti v Praze hledáme kandidáty a kandidátky na pracovní pozici Senior Technical Support Engineer. Jedná se o zaměstnanecký pracovní poměr, preferujeme plný úvazek (možnost částečného úvazku po domluvě).

Náplň práce:

  • Testování, implementace a podpora IT řešení s ohledem na podporu provozu IT systémů se zvláštními požadavky na výkon a spolehlivost
  • Úzká spolupráce se specialisty IT systémů při řešení problémů (v laboratoři, popř. u zákazníka v ČR i v zahraničí)
  • Analýza a zpracovaní evidovaných chybových stavů systémů a zákaznických požadavků

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání technického směru
  • Zkušenosti v technické podpoře na zákaznických projektech
  • Komunikační, analytické a rozhodovací schopnosti
  • Samostatnost
  • Zákaznicky orientovaný přístup
  • Přehled v oblasti IT
  • Znalost SQL výhodou
  • Znalost billingových systémů výhodou
  • Znalost anglického jazyka (alespoň pasivní)
  • Časová flexibilita, ochota cestovat

Nabízíme:

  • Přehled benefitů, které poskytujeme našim zaměstnancům, naleznete na stránce Kariéra

kontaktní formulář

CV